Harmonia - vlavo 1 Harmonia - vlavo 2 Harmonia - vlavo 3

DOD v Harmonii 2019

Miesto: Strážske

Deň, ako každý iný a predsa sa niečím odlišoval od tých bežných. 9. 10. 2019 sme sa rozhodli poskytnúť širokej verejnosti pohľad na život klientov zariadenia sociálnych služieb Harmonia.

Zároveň sme sa rozhodli tradičný „Deň otvorených dverí“ spojiť s oslavou Októbra – mesiaca úcty k starším. Úcty nielen k šedinám, ale aj k všetkým inštitúciám, s ktorými Harmonia spolupracuje. Prišli, predviedli sa svojou šikovnosťou, obohatili všetkých pekným zážitkom, potešili srdcia starkých ... Nielen deti z Materskej školy, Základnej školy a Centra voľného času v Strážskom, ale aj súbor s rovnakým názvom Harmonia z Michaloviec. My sme sa predviedli ako vieme pracovať, zručnosťou a talentom našich klientov prostredníctvom výstavky výrobkov, či galérie vyšívaných obrazov našej klientky Olinky. Klienti sa zároveň predviedli, ako sa naučili pod vedením p. Gajdošovej, našej dobrovoľníčky z Krúžku paličkovanej čipky v Strážskom paličkovať; tancovať španielský tanec, či relaxovať v Snoezelene.

Za tento krásne strávený deň bez bariér chceme poďakovať všetkým zúčastneným, deťom, ich usilovným učiteľkám, súboru Harmonia, aj našej dobrovoľníčke p. Gajdošovej.

 

Autor/zdroj: Mgr. Mária Štofejová
Zverejnil: PhDr. Jana Kalová
Vytvorené: 14.10.2019 06:00
Upravené: 17.10.2019 13:01